O firmie

O firmie

Działamy na rynku budowlanym już od 2016 roku, posiadamy grono zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam wizytówkę domu, jaką bez wątpienia jest pokrycie dachowe. Warto zajrzeć do naszej galerii i przyjrzeć się bliżej naszym realizacjom.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, cenimy sobie bezpośredni kontakt z klientem, dlatego, jeżeli szukasz dekarza, zadzwoń do nas, przyjedziemy, doradzimy, wycenimy i spełnimy Twoje oczekiwania.

Budowa czy remont dachu to wiele pytań i decyzji, sprawimy, że ten etap prac będziesz wspominać z uśmiechem na twarzy. Gwarantujemy, że efekt końcowy będzie lepszy niż oczekujesz.

Zdajemy sobie sprawę, że ciągłe doskonalenie swoich umiejętności jest niezbędne, żeby wykonywać nasze usługi na najwyższym poziomie, dlatego bierzemy czynny udział w szkoleniach.


Nasze usługi realizujemy na terenie województwa mazowieckiego (Ciechanów, Legionowo, Maków Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Płońsk, Płock, Pułtusk, Przasnysz, Serock, Sochaczew, Warszawa) oraz województwa warmińsko-mazurskiego (Działdowo, Iława, Nidzica, Olsztyn, Olsztynek, Ostróda, Szczytno).
Perfekt-Bud Usługi Dekarskie i Ogólnobudowlane Piotr Cieślewski